• Dárkový poukaz

    Přemýšlíte, co věnovat Vašim blízkým, přátelům a zaměstnancům? Darujte jim dárek, který potěší v každé situaci.

    Více...

Adresa:

Máchova 802
Mladá Boleslav
tel.: 777 195 288
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

adresa

Otevírací doba:

Pondělí - Pátek
09:00 - 19:00
Sobota
zavřeno
Neděle
zavřeno

otevírací doba

Wellness

"V současné době se dostává do popředí zcela nový trend, který se jmenuje Wellness. Mluví se dokonce o tzv. Wellness revoluci."

Důvod je jasný, životní styl se radikálně změnil. Vše se zrychlilo, stres, napětí a další nešvary dnešní doby si žádají intenzivnější péči o tělo a duši.

Wellness se zabývá čistě péčí o člověka a o jeho fyzické i dušení zdraví, nejde jen o zdatnost, ale o celý životní styl, v němž zdatnost hraje nejdůležitější roli jako základ zdravého způsobu života a z něho plynoucí pohodový život.

Wellness je především zdravý životní styl. V Mladé Boleslavi a okolí má wellness mnohem vyšší význam, vzhledem k povaze města - průmyslové centrum bez možnosti kvalitní relaxace.

Cílem tohoto oboru je pomoci lidem v dnešním moderním světě najít cestu ke kvalitnímu a plnohodnotnému životu. V první řadě tak, aby se člověk cítil dobře a dále tak, aby co nejvíce zabránil procesu stárnutí. Stárnutí se nevyhneme nikdo, ale co je důležité - nemusíme to na sobě pociťovat a nemusí to na nás být vidět.

Co tedy způsobuje to, že se cítíme unaveni, trápíme se nemocemi a pociťujeme známky stárnutí? Odpověď najdeme právě ve čtyřech částech Wellness. Ještě před dvaceti lety jsme věřili tomu, že naše zdraví a délka života jsou ovlivněny především genetikou a že se tedy s předpoklady k jejich vývoji již rodíme a můžeme je sami ovlivnit jen částečně. Poslední studie naopak ukazují, že z 80% můžeme své zdraví ovlivnit právě způsobem našeho života a správnou životosprávou. Konkrétně co se týká přímo výživy, je vědecky dokázáno, že nejen zpomalí proces stárnutí a pomůže lidem kontrolovat svou váhu na celý život, ale také předchází nemocem.

Wellness se stává moderním trendem, který se postupně stane nedílnou součástí života všech, kterým záleží na tom, aby se cítili dobře nejenom dnes, ale také až jim bude padesát, šedesát, sedmdesát či více let. Je to obor pro lidi, kteří si uvědomují, že se o sebe musí celý život starat tak, aby později mohli užívat svého života naplno a nebýt závislí na péči doktorů.

Světoznámí ekonomové jako Paul Zane Pilzer dospěli k závěru, že obor Wellness představuje nejrychleji se rozvíjející obor pro následující desetiletí.

Celoživotní dobrá kondice - wellness není jen pro několik vybraných jedinců. Těšit se z ní může kdokoliv! Většina lidí si zvykla žít ve stresu, stále pospíchat, myšlenky soustředit jen na to, jak přežít celý den a mít jen málo času na přemýšlení o tom, jak si život více ulehčit.

V současnosti stále více zmiňované slovo wellness znamená především relaxaci, která je v dnešní hektické době velmi důležitá a má blahodárné účinky na lidské tělo i ducha. Ve světě se dnes stále více klade důraz na zdravý životní styl a tento trend začíná být aktuální i v České republice.

Pro wellness vyžití využijete tyto služby:

 Akční nabídka
......................................................................

 

 

 Dárkový poukaz
......................................................................

 

Stačí vyplnit krátký formulář
a poukaz Vám připravíme
k vyzvednutí na naši recepci.

 Formulář - dárkový poukaz

 Nejčtenější
......................................................................

Exilis - metoda odbourávání tuků 

X-wave - odbourávání celulitidy

Kryolipolýza

Diagnostika a výživové poradenství

 Novinky
......................................................................