• Dárkový poukaz

    Přemýšlíte, co věnovat Vašim blízkým, přátelům a zaměstnancům? Darujte jim dárek, který potěší v každé situaci.

    Více...

Adresa:

Máchova 802
Mladá Boleslav
tel.: 777 195 288
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

adresa

Otevírací doba:

Pondělí - Pátek
09:00 - 19:00
Sobota
zavřeno
Neděle
zavřeno

otevírací doba

Pobyt v solné jeskyni

solná jeskyně

Solnou jeskyni mohou navštěvovat zákazníci všech věkových kategorií. Je vhodná pro děti, důchodce i těhotné ženy. Solná jeskyně se stala v posledních letech populární léčebnou metodou a prevencí před různými nemocemi, především pak prevencí před onemocněním dýchacích cest.

 

Pokud se rozhodnete navštívit solnou jeskyni je důležité vědět několik informací.

 

Vhodné oblečení do solné jeskyně

V solné jeskyni je udržována teplota kolem 18 až 23 stupňů. Do solné jeskyně se chodí v běžném oblečení. Doporučené je oblečení volné s dlouhým rukávem, pokud je oblečení volné sůl pronikne i pod něj. Před vchodem do solné jeskyně jsou připraveny jednorázové návleky na boty. Pokud je zákazníkovi příjemnější absolvovat proceduru bez bot dovolujeme přinést si sebou náhradní bílé silné ponožky a proceduru absolvovat v nich. 

Pro děti je doporučované též volné oblečení s dlouhým rukávem. Osvědčilo se nám dávat dětem před procedurou punčocháče a plné bačkory.

Průběh procedury

Procedura probíhá na pohodlných relaxačních lehátkách, posloucháte relaxační hudbu a užíváte si odpočinek za příjemné a uvolněné atmosféry. Solnou jeskyni pouštíme vždy v celou hodinu. Samotná procedura trvá 45 minut. Zákazníky vždy žádáme, aby zde byli 10 až 15 minut před začátkem procedury. Pokud by zákazník přišel později, mohlo by se stát, že naruší průběh procedury, tudíž by nebyl už do solné jeskyně vpuštěn. 

Pro příjemnou relaxaci jsou v solné jeskyni připraveny pohodlná polohovací křesla, na kterých jsou umístěné deky na přikrytí. Pro děti je zde připravená dětská hodina. Místo relaxační hudby se pouštějí pohádky např. Ať žijí duchové. Děti se v solné jeskyni zabaví při hře v solném pískovišti, kde jsou pro ně připravené hračky, a dospělé osoby relaxují na pohodlných lehátkách při poslechu hudby. Procedura skončí v okamžiku, kdy přestane hrát hudba a rozsvítí se modrá světla, která začnou svítit pouze po stranách na zemi.

Jak často solnou jeskyni navštěvovat

Pokud solnou jeskyni budete navštěvovat ze zdravotních důvodů, tak se doporučuje absolvovat alespoň 5 procedur týdně. Pokud solnou jeskyni budete navštěvovat jako prevenci před nemocemi doporučuje se návštěva minimálně jednou týdně. Zlepšení zdravotního stavu pocítíte po třech až pěti procedurách.

V solné jeskyni je zakázáno

Je zákaz do solné jeskyně vstupovat s jídlem a pitím. Je důležité dodržovat v solné jeskyni hygienu, protože nepořádek v podobě drobků a rozlitého pití se ze soli nedá odstranit. Zakázáno je také chodit na boso, bosý zákazník nebude do solné jeskyně vpuštěn.

Vstup do solné jeskyně je zakázán

Osobám s infekčním onemocněním nebo akutním TBC. Osobám s virovým onemocněním a zvýšenou teplotou. Podnapilým jedincům a osobám pod vlivem omamných látek.                   Lékařští odborníci přirovnávají opakovaný pobyt v solné jeskyni k pobytu u moře, solná jeskyně má stejné blahodárné účinky, zlepšuje celkovou kondici organismu. Pokud je tedy pro vás dovolená u moře momentálně nedostupná, tak neváhejte a navštivte solnou jeskyni.

 Akční nabídka
......................................................................

 

 

 Dárkový poukaz
......................................................................

 

Stačí vyplnit krátký formulář
a poukaz Vám připravíme
k vyzvednutí na naši recepci.

 Formulář - dárkový poukaz

 Nejčtenější
......................................................................

Exilis - metoda odbourávání tuků 

X-wave - odbourávání celulitidy

Kryolipolýza

Diagnostika a výživové poradenství

 Novinky
......................................................................