• Dárkový poukaz

  Přemýšlíte, co věnovat Vašim blízkým, přátelům a zaměstnancům? Darujte jim dárek, který potěší v každé situaci.

  Více...

Adresa:

Máchova 802
Mladá Boleslav
tel.: 777 195 288
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

adresa

Otevírací doba:

Pondělí - Pátek
08:00 - 20:00
Sobota
zavřeno
Neděle
zavřeno

otevírací doba

Kolagenárium - Omlazení pleti
COLLAGEN Pro Beauty

Kolagenárium

ANTI-AGING SVĚTELNÁ TERAPIE

Doporučená aplikace  »  2-3x týdně na 10-20 minut
 Vitalizace a ochrana  »  10 návštěv během 3-4 týdnů
 Regenerace a modelace  »  20 návštěv během 5-7 týdnů
 Posílení a napnutí  »  30 návštěv během 8-10 týdnů

 

 • první výsledky již po několika aplikacích
 • Následné doporučené aplikace pro udržení dosažených výsledků: 1-2x týdně na 10-20 minut

S PŘIBÝVAJÍCÍM VĚKEM SE NÁŠ METABOLISMUS ZPOMALUJE

 • Energie pro obnovu buněk ubývá.
 • V kůži ležící kolagenová a elastinová síť ubývá a přirozená obnova kolagenu ochabuje.
 • Kůže ztrácí elasticitu a pružnost, to se vnějškově projevuje tvorbou vrásek a linií, především v obličeji, na krku a dekoltu.
 • Za prvé je toto v normálním procesu stárnutí zdůvodněno a je geneticky naprogramováno, za další hrají také roli vnějšího prostředí.
 • Tak je naše kůže jako žádný jiný orgán vystavena rozličným vnitřním a vnějším vlivům.
 • Zároveň ale kůže podstatně reprezentuje i náš vnější vzhled.

Pomocí světla o speciální vlnové délce může být struktura kůže celkově vylepšena. Prokrvení a látková výměna jsou stimulovány a kůže se detoxikuje. Kožní buňky budou stimulovány, produkce kolagenu ve fibroblastech urychlena. Příjem kyslíku v kůži bude podporován, absorpce vlhkosti a stejně tak schopnost kůže ji uchovat budou vylepšeny. Regenerace a tvorba nové zdravější kůže je znatelně zvýšená.

Kolagenárium

 Omlazení pleti - Kolagenová terapie

97% vyšší PRUŽNOST a celkové ZPEVNĚNÍ celého těla

89% vyšší PLIFTINGOVÝ EFEKT v obličeji, krku, dekoltu 

68% VITALIZACE VZHLEDU kůže

 

 • Viditelný Anti-aging efekt
 • Snížení linek (vrásek) v oční zóně, výstřihu, oblasti kolem úst
 • Obnova kolagenu aelastinových vláken
 • Aktivace metabolismu pleti
 • Podpora vitality zdravé pokožky
 • Bez negativních účinků nebo poškození
 • Absolutně bezbolestné
Pozorovací studie u 51 dobrovolníku po dobu 3 měsíců, 2008 klinika Piano, Švýcarsko

Trubice proti stárnutí - Tvorba kolagenové struktury

Kolagenová terapie s Cosmedico COLLAGEN Pro Beauty nepoužívá laser. Viditelné červené světlo je teplé, ne horké, a aktivuje přirozený proces foto- bio stimulace. Červené světlo je možné použít pro jakýkoli typ pleti v jakémkoli věku u muže nebo ženy.

Nechte se unášet vlnou Cosmedico COLLAGEN Pro Beauty

Podkožní vazivo a kolagen

Podkožní vazivo je sítí našeho těla. Skládá se z extracelulárního metrixu (základní hmota – ECM).

Tato základní hmota se skládá převážně z kolagenu (strukturálních proteinů), vláken která propůjčují tvar a elastičnost, nekolageních proteinů, základní látky a vody.Podkožní vazivo je pleteno jako síť a slouží jako elastická membrána podporující vazivo mezi buňkami, orgány, částmi orgánů, kůži,kostech, stěn krevních cév, chrupavkách, šlachách a vazech.

Podkožní vazivo je zásadně důležité pro organismus protože je to:

 • opěrný systém
 • pojící systém
 • ochranný systém
 • informační systém
 • transportní systém
 • zásobovací systém

Kolagen

Je to důležitá část podkožního vaziva, která se skládá z extrémně jemných vláken do sebe spletených jako lano jehož délka a pevnost (tloušťka) se může měřit pouze v nanometrech.Vytváří troj rozměrná pletiva.Příznaky nedostatku kolagenu se projevují ve zrychleném procesu stárnutí kůže, slábnutí svalů, šlach, vazů a zvýšení rizika vzniku osteroporózy a obecnému ochabnutí podkožního vaziva.

Podkožní vazivo se s věkem postupně stává jemnější a povolnější což je zřetelné na jemných liniích a vráskách, které se v kůži vytváří, zejména na obličeji a dekoltu.Pokles kolagenu a elastických vláken v pokožce (corium) znamená, že kůže strácísvoji elasticitu.Tento proces je částečně součástí procesu stárnutí kůže a tudíž geneticky naprogramovaný.Vnější faktory nicméně hrají také určitou roli.

Studie ukázali, že určité buňky mohou být stimulovány ke tvorbě kolagenu, elastinu a specifických enzymů, které jsou důležité ke zlepšení stavu kůže.Tento proces se odehrává ve stěnách malých krevních cév.Pomáhá odstraňovat vrásky a detoxikovat kůži, podporuje kožní příjem kyslíku, zvyšuje absorbci vlhkosti a vylepšuje schopnost kůže si jí udržet.Také regenerace zdravé kůže muže být viditelně zlepšena.Jemné vlnové záření kolem 633nm posilují tyto procesy a zesilují kolagenové pletivo.

Trubice proti stárnutí

Vysoko výkonná trubice Cosmedico COLLAGEN Pro Beauty byla speciálně vytvořena pro solária a účínkuje při denním světle v pásmu 633nm. Tato hodnota je důležitá, neboť pomáhá stimulovat kolagen v pokožce, zjemňuje linie a vrásky.Není to ani UV ani Laser, je to FOTOTERAPIE..

Fototerapie = viditelné světlo 633 nm.

Kolagenárium

Aplikace:

Pro viditelný Anti-aging efekt je doporučena terapie po dobu 4 - 12 týdnů. Nicméně frekvence a doba trvání terapie je individuální dle potřeb každého zákazníka. Použití krému s obsahem hyaluronové kyseliny v kombinaci s terapií může podpořit ještě lepší Anti-aging efekt. Oči mějte v průběhu terapie zavřené. Ochrana očí proti UV záření není nutná.

Zvýšená tvorba nových vláken nezpůsobuje pouze aktivaci kožních buněk.Kůže se zdá být jak hladší tak i svěží.Ustupují kruhy pod očima, zmenšují se póry, Vaše kůže je jemnější a otoky, ranky mizí.Je jednoznačně vylepšena regenerace i samotný proces hojení kůže.

Zpevňování kolagenní struktury

 • budování zdravého kolagenního systému
 • redukce linek a vrásek
 • vylepšení struktury kůže
 • podpora regenerace buněk
 • vypnutí pokožky (prevence celulity)
 • zlepšení kožní absorbce vláhy
 • zlepšení kožního příjmu kyslíku
 • zlepšení minerálního metabolismu (prevence osteoporozy)
 • zlepšení zadržování vlhkosti v kůži
 • pomáhá zjemnit a osvěžit kůži

Otázky a odpovědi, které by měly říci vše

1. omlazování kůže pomocí fotoomlazení

Kolagenové ošetření bojuje proti příčinám stárnutí kůže přirozeným způsobem zevnitř a aktivuje tělu vlastní přirozený proces omlazení kůže. Speciální červené světlo kolagenových trubic působí na buňky, fibroplasty a stimuluje je k tvorbě kolagenu a elastinu. Tomotu procesu říkáme FOTOOMLAZENÍ

2. účinné a klinicky testované

Vědecké studie prokázaly, že červené světlo kolagenových trubic urychluje regeneraci kožních buněk o 150-200%, navíc se zlepšuje vázání vlhkosti v kůži, zvyšuje se propustnost kůže a kůže je lépe zásobována tolik potřebnými živinami. Výsledkem je vypnutější a zdravější kůže. Tento proces pokračuje i o skončení terapie.

3.Jaké výsledky mohu očekávat?

Výsledky kolagenové terapie přímo souvisí se stářím a aktuálním stavem kůže a četností, dlouhodobostí a kontinuitou procesu. Pozorovací studie ukázaly, že více než poloviny všech účastníků zaznamenala zlepšení vrásek v obličeji a na dekoltu po 10ti aplikacích. Po 30ti ošetřeních bylo viditelné zlepšení u všech uživatelů. Kromě toho všichni účastníci testu potvrdili významné zlepšení pevnosti a pružnosti kůže na celém těle. Proces syntézy kolagenu a elastinu pokračuje i dále po skončení terapie.

4. jak mohu dosáhnout svého cíle?

Doporučujeme počáteční KOLAGENOVÝ program skládající se ze tří 20ti minutových ošetření týdně - po dobu 3 měsíců.

5. Jak dlouhé je každé ošetření?

Ošetření je velmi rychlé. Aplikace by měla trvat na horizontálním stroji 20minut. Mezi jednotlivými návštěvami doporučujeme přestávku 48hodin.

6. Jak musím připravit kůži před návštěvou KOLAGENÁRIA?

Pro zajištění nejlepších výsledků je třeba před návštěvou kolagenária odstranit všechen make-up a důkladně očistit pokožku. Make-up totiž může omezit nebo blokovat účinnost kolagenových trubic. Žádná jiná příprava není potřeba.

7. Je možné kombinovat kolagenovou terapii s jiným kosmetickým ošetřením?

Ano. Je doporučováno ostatní ošetření kombinovat s kolagenovou terapií. Běžné kosmetické ošetření je totiž prováděné především na povrchu kůže, zatím co kolagenová terapie regeneruje kůži zevnitř. Fotoomlazení zvyšuje propustnost kůže a umožňuje tak účinným látkám proniknout hlouběji do kůže. Tím se zvyšuje účinnost kosmetických přípravků.

8. Musím nosit ochranné brýle?

Světlo je velmi intenzivní, proto je nutné používat ochranné brýle.

9. Co odlišuje kolagenovou terapii z jiných typů ošetření?

Na rozdíl od jiných terapií omlazení pleti, jako jsou laser a IPL, terapie fotoomlazení funguje bez vysokých teplot na kůži nebo poškození tkání a buněk. Vyzařované červené světlo není horké a je vhodné pro všechny typy pleti a věkové skupiny žen i mužů.

 • Nejsou známy žádné kontraindikace.
 • Bezbolestné, bez rekonvalescence.
 • Jednoduché, tělu přirozené ošetření.

10. Ovlivňují některé léky výsledky?

Užíváte -li léky nebo trpíte kožním onemocněním, prosím vezměte na vědomí, že některé léky mohou být fotosenzitivní. To jest, mohou způsobit nežádoucí reakce, pokud je tělo vystaveno světlu. Vždy se poraďte se svým lékařem, pokud máte nějaké otázky nebo obavy před použitím KOLAGENÁRIA.

11. Je terapie vhodná pro každého?

Fotoomlazovací ošetření pomocí kolagenových trubic je vhodné pro všechny typy pleti a všechny věkové skupiny. Nicméně, následující lidé by neměli KOLAGENÁRIUM používat:

 • Těhotné ženy
 • Lidé trpící epilepsií
 • Lidé s nemocemi, které jsou citlivé na světlo
 • Lidé, kteří užívají léky nebo bylinné přípravky, které mohou vést k citlivosti na světlo, jako jsou antibiotika, protizánětlivé léky, třezalka atd.

především zdroj energie, který se ale ve větších dávkách stává škodlivým. Slunce vyzařuje UVC, UVA a UVB záření. UVC záření je pro lidi nebezpečnéSolária však toto UVC záření díky UV trubicím dokáží zcela odfiltrovatUVA a UVB záření dopadá na zemský povrch v menším množství, ale i tak dokáže způsobit spálení kůže nebo i částečné poškození očí. Jak

 Akční nabídka
......................................................................

Vibrační plošina + lymfatické kalhoty

3140 Kč běžná cena

Cena v akci 2490 Kč

akce platná od 1.2.2019 do 15.2.2019

AKČNÍ NABÍDKA

 Dárkový poukaz
......................................................................

 

Stačí vyplnit krátký formulář
a poukaz Vám připravíme
k vyzvednutí na naši recepci.

 Formulář - dárkový poukaz

 Nejčtenější
......................................................................

Exilis - metoda odbourávání tuků 

X-wave - odbourávání celulitidy

Kryolipolýza

Diagnostika a výživové poradenství

 Novinky
......................................................................

1.2.2019

Nová nabídka zboží pro zdravý životní styl

1.2.2019

V nabídce Valentýnská akce pro páry